SARK - - Surinaamse Auto Rally Klub
SARK - Bestuur en organisatie

Ereleden:

Hans Vonk
Bert Storm van Leeuwen
Cor Verhagen
Jos Fontaine
Floris Eliazer
Aisha Ali
Carmelita Belgrave
Piem Reiziger

Erevoorzitter:

Leo Dalm

 

Bestuur 2017:

Diego Chin A Sen
Stephen Smith
John de Miranda
Deborah Fränkel-Leckie
Anne-Greet Dilweg
Arnold Halfhide
Alexander van Petten

Voorzitter
Ondervoorzitter
Penningmeester
Secretaris
Commissaris
Commissaris
Commissaris

 

VTC & Postbemensing:

Joan Lo Fo Wong (voorzitter)
Simone Issa
Gwen Kartowirjo
Maureen Buduhulall
Janice Wijngaarde
Farid Moeniralam
Gino Smit
Irol Cameron
Christa Lim A Po
Woody Jong A Pin
Ann-Margret Brunings
Peter Sastro
Debbie Arlaud
Dennis Jon
Harold Schenker
Wilco Zijlmans
Nicole Sahit
Ranny de Vries
Amara Wijngaarde
Garry Jhagru
Norlise Adney
Vincent Heshusius
Jenny
Wilfred Saimo
Rafael Chan

Telcommissie:

Maupy van de L’isle (voorzitter)
Kimberly Yang
Lucius Wouden
Christa Lim A Po
Carmelita Belgrave
Jenny Blank
Tine Boius

Jaarklassement:

Jean-Paul van Ewijk

Begeleidingscommissie:

Anthony Gafur (voorzitter)
Kwame van der Hilst
Rakesh Gangaram Panday
Ashwien Poetoe

Reglementencommissie:

Ashwien Poetoe (voorzitter)
Stephen Smit
Marcel Emanuels
Rina Kalloe

Verificatiecommisie:

Ruben Yang
Rudolf Elias
Alexander van Petten 

Statuten en Huishoudelijk Reglement van de Surinaamse Auto Rally Klub

Statuten SARK

Postadres SARK: 
Postbus 82,
Paramaribo, Suriname

Adres SARK: 
Kochstraat 5 
Paramaribo, Suriname
Open large map

Email SARK:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 


 

Voorgaande besturen

 


Bestuur 2015- 2016:

Vinoj Sewberath Misser 
Elviera Jessurun 
Harold Schenkers
Robert Hahn 
Kimberly Yang
Helmut Haukes 
Ryan Harnandan
Alirio Polsbroek 
Diego Chin A Sen

Voorzitter
Ondervoorzitter
Penningmeester
Secretaris
2e Secretaris
Commissaris beheer
2e Commissaris beheer
Commissaris PR
Commissaris Algemene Zaken

VTC & Postbemensing:
Joan Lo Fo Wong (voorzitter)
Simone Issa
Gwen Kartowirjo
Maureen Buduhulall
Janice Wijngaarde
Farid Moeniralam
Gino Smit
Irol Cameron
Christa Lim A Po
Woody Jong A Pin
Ann-Margret Brunings
Peter Sastro
Debbie Arlaud
Dennis Jon
Harold Schenker
Wilco Zijlmans
Nicole Sahit
Ranny de Vries
Amara Wijngaarde
Garry Jhagru
Norlise Adney
Vincent Heshusius
Jenny
Wilfred Saimo
Rafael Chan

Telcommissie:
Maupy van de L’isle (voorzitter)
Christa Lim A Po
Carmelita Belgrave
Kenneth Towon
Kimberly Yang
Lucius Wouden
Jenny Blank
Tine Boius

Jaarklassement:
Jean-Paul van Ewijk

Begeleidingscommissie: 
Anthony Gafur (voorzitter)
Kwame van der Hilst
Rakesh Gangaram Panday
Ashwien Poetoe

Reglementencommissie:
Ashwien Poetoe (voorzitter)
Stephen Smit
Marcel Emanuels
Rina Kalloe

Verificatiecommisie:
Ruben Yang
Rudolf Elias
Alexander van Petten


Bestuur 2014- 2015:

Vinoj Sewberath Misser 
Elviera Jessurun 
Harold Schenkers
Waddy Sowma 
Robert Hahn 
Hemut Haukes 
Alirio Polsbroek 
Elviera Jessurun 
Ryan Harnandan

Voorzitter
Ondervoorzitter
Penningmeester
2e Penningmeester
Secretaris
2e Secretaris
Commissaris internationaal
Commissaris materiaal
Commissaris publiciteit

 

Bestuur 2012- 2013:

Vinoj Sewberath Misser 
Elviera Jessurun 
Waddy Sowma/Harold Schenkers 
Robert Hahn 
Hemut Haukes 
Alirio Polsbroek 
Elviera Jessurun 
Ryan Harnandan

Voorzitter
Ondervoorzitter
Penningmeester
Secretaris
Commissaris Materiaal
Commissaris PR
Commissaris Algemeen en Externe Communicatie 
Commissaris Rookies

 

SARK Ambassadors:
Antoine Brahim
Marc Waaldijk

Postbemensing:
Simone Issa
Maureen Budhu Lall
Karin Kenson
Farid Moeniralam
Irol Kameron
Edje Vyent
Gwen Kartowirjo
Garry Jhagroe
Christa Lim A Po
Woody Jong A Pin
Kenny Refos
Joan Lo Fo Wong
Ann-Margret Brunings
Peter Sastro
Debbie Arlaud
Dennis Jon
Gilbert Leckie
Harold Schenker
Jeff Lee
Jenny
Nicole Sahit
Norlise Adney
Vincent Heshusius
Wilfred Saimo
Rafael Chan

Telcommissie:
Maupy van de L’isle (voorzitter)
Floris Eliazer

Begeleidingscommissie:
Anthony Gafur
Oliver Smith

Reglementencommissie:
Ashwien Poetoe (voorzitter)
Stephen Smit
Rina Kalloe
Marcel Emanuels

Jaarklassement:
Roy Lion A San
Ryan Harnandan
Bert vd Broek

Verificatiecommisie:
Ruben Yang

HSEQ Officer:
Rene Samaan



Bestuur 2010-2011:

Antoine Brahim
Waddy Sowma
Waddy Sowma
Dave Boetius
Rino Tjin Wong Joe
Ryan Harnandan
Elviera Jessurun
Helmut Haukes
Roy Liong A San
Piem Reiziger
voorzitter
ondervoorzitter
penningmeester
2e Penningmeester
secretaris
commissaris rookies
commissaris algemeen
commissaris materiaal
commissaris algemeen
commissaris publiciteit


SARK Ambassador

Marc Waaldijk
Antoine Elias (Nickerie)

Telcommissie:
Maupy van de L’isle (voorzitter)
Floris Eliazer
Christa Lim A Po
Kenneth Towon
Patrick Jaeger
Carmelita Belgrave

Begeleidingscommissie:
Piem Reiziger
Oliver Smith

Commissie jaarklassement:
Roy Liong A San
Bert van den Broek

VTC en postbemensig:
Simone Issa (voorzitter)

Verificatie Commissie:
Ruben Yang (voorzitter)
Rudolph Elias
Willem van der Jagt

Reglementencommissie:
Robert Hahn (voorzitter)
Ashwien Poetoe
Stephen Smit